אין לכם פריטים בסל הקניות

סכום ביניים: 0 ₪

גיינר לעליה במסה

גיינר לעליה במסה

בין התוספים הפופולאריים עבור אוכלוסיית המתאמנים הספורטאים ומפתחי הגוף נקרא גיינרים.

 

מה זה גיינר?

גיינר הוא למעשה תשלובת של רכיבים תזונתיים הכוללת בין השאר ריכוז גבוה באופן יחסי של פחמימות (לרוב מורכבות ופשוטות), חלבונים - חלבון מסוג אחד או כמה סוגי חלבונים באותו גיינר, חומצות אמינו מסוג BCAA, חומצות אמינו נוספות דוגמת גלוטמין.. לעתים יש גם פורמולות המכילות ויטמינים, מינרלים, סיבים תזונתיים, נוגדי חמצון - אלו ועוד מטרתם לסייע לשמור על מערכת חיסונית חזקה, לעודד פעילות אופטימלית של מערכת העיכול ולשמור שגופנו לא יימצא במצב של מחסור בכל אותם רכיבים.

 

למעוניינים בגיינרים כשרים

 

למה צריך את זה?

המטרה המרכזית שלשמה אנו צורכים פורמולת גיינר היא לשם הגדלת מסת השריר לצד העלאת המשקל של הגוף. כידוע, מסת שריר שנבנית מעודדת ירידה באחוזי השומן לצד עלייה בשריר מה שגורם לעלייה במשקל אבל לא לעלייה במונח השלילי שלה, אלא עלייה שרירית ללא אחוזי שומן או עבור אלו מאיתנו הסובלים ממשקל גוף נמוך במיוחד, ללא מסת שריר בכלל, עלייה גם באחוזי השומן ברמת מסוימת. אם אתם שואלים את עצמכם מדוע אני לא יכול להשיג את זה מאוכל רגיל? ובכן, בהחלט ניתן אך הריכוז של אותם רכיבים: פחמימות וחלבונים בעיקר מגיעים באבקות גיינרים בריכוז גבוה במיוחד מה שמאפשר לגוף לקבל בדיוק את מה שהוא צריך מבחינה פיזיולוגית ובהתאמה למטרות שלנו.

 

גיינר - יתרונות

  • גיינר היא בעצם פורמולה המכילה את כל מה שאנחנו צריכים בזמנים הסובבים את האימון שלנו. היא גם מספקת לנו פחמימות, אותן אנו צריכים בכדי לקבל אנרגיה זמינה ולחדש את מאגרי האנרגיה שהתבזבזו בזמן האימון, היא גם מכילה חלבון בריכוז גבוה מה שמאפשר בלימה של תהליכים הורסי שריר ועידוד תהליכים אנאבוליים והיא גם משלבת עוד מגוון של רכיבים התומכים בנו מבחינה פיזיולוגית, כך שבכוס משקה אחת, אנו מקבלים הכל.
  • במנת הגשה הגוף שלנו מקבל ריכוז גבוה של חלבון - בממוצע פורמולות גיינרים מכילות בין 26-40 גרם חלבון נקי במנת הגשה, שזה כמות מאוד מאוד יפה של חלבון נקי. בנוסף היא מספקת לגוף כמות קלורית גבוהה - בין 200-1,600 קלוריות למנת הגשה שזה בעצם מאפשר לנו להשלים את הגירעון הקלורי שלעתים נוצר בזמן אימון מצד אחד ולעלות במסת השריר בהדרגה מצד שני.
  • גיינר מגוון עבורנו את התפריט. אבקות הגיינר מגיעות במגוון של טעמים כמו שוקולד, וניל, בננה, תות ועוד, וזה בעצם נותן לנו סוג של ציפייה במשך היום למשהו מרענן וטעים.

 

מתי כדאי לצרוך גיינר?

את מנת ההגשה מומלץ לחלק ל-3. שליש לפני האימון, שליש בזמן האימון ושליש אחריו.

 

האם גיינרים זה בריא?

אם בוחרים בגיינר שלא משלב כמות גבוהה של סוכרים פשוטים, יש בו דגש על רכיבים איכותיים ונמנעים מצריכה של אבקות המכילות חומרים משמרים וצבעי מאכל, גיינר יכול לספק לגוף יתרון בריאותי, אך חשוב להבין שהוא לא בא להחליף אף ארוחה אלא כתוספת לתפריט שלנו. 

2 מוצר(ים)

2 מוצר(ים)